2022.05.19 godz. 15:18 Malbork, Pomorskie

Sprawa spadkowa

Wyjaśnienie sytuacji

Witam tata z bratem zostali ujeci w testamencie ,który zostawiła ich mama. Nikt nie zrobił postępowania spadkowego przez 23lata . Tata zalozyl ta sprawę, lecz nie doczekał się i zmarł, ale zostawił testament. Kto dziedziczy po nim ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Maj 2022 17:25

Po tacie dziedziczą jego dzieci, chyba że tata zrobił testament. pozdrawiam adwokat Marta Rozwadowska - Kucka www.rozwadowska-kucka.pl