2022.01.04 godz. 15:33 Gdańsk, Pomorskie

Scheda

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Tata zmarł jest mama a zapisane jest mieszkanie na brata .Jest nas s 2 Pytanie czy ja moge czegoś sie domagać? Tylko ja opekue się mamą czy coś mi sie należy? Pewnie Pan nie odbisze Prosze odpowiedz

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Cze 2022 11:31

Jeśli tata zapisał mieszkanie na brata, może się Pan domagać zachowku. Jeśli nie ma Pan środków pieniężnych na indywidulaną poradę, proszę udać się na najbliższego punktu nieodpłatnych porad prawnych.