2022.09.23 godz. 17:29 Rzeszów, Podkarpackie

Chce pozwać lekarza

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. w 2019 roku zostałem zaniedbany przez lekarza, który powinien był zalecić mi korzystanie z koncentratora tlenu, czego nie zrobił w skutek czego znalazłem się w szpitalu, gdzie również źle się mną zajęto co skutkowało trzy tygodniową sedacją (śpiączka farmakologiczna) ledwo uszedłem z życiem. Po wybudzeniu z sedacji zacząłem mieć problemy z nogami przez co musze się teraz rehabilitować. Chciał bym pozwać lekarza, który do tego wszystkiego doprowadził (w zasadzie to nie jeden) ale obawiam się, że nie mam z nimi szans w sądzie...

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Wrz 2022 09:30

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice.