2023.10.03 godz. 14:23 Kalisz, Wielkopolskie

Czy mogę otrzymać dofinansowanie?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, w 2019r zostałam skazana za kradzież w sklepie w którym byłam pracownikiem na prace społeczne. Czy z takim wyrokiem mogę ubiegać się o dofinansownie na otwarcie własnej firmy?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Paź 2023 20:21

Dzień dobry, nie napisała Pani gdzie zamierza starać się o dofinansowanie. W związku z powyższym sugeruje zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w miejscu potencjalnego składania aplikacji.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)