2022.10.31 godz. 07:30 Mikołajki, Warmińsko-mazurskie

Mandat karny z Slowacji

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, w 2021r. Pracowałem jako kierowca busa . Na terenie Słowacji otrzymałem mandat który opłacił mój pracodawca w wysokości 650 euro oraz zatrzymano moje prawo jazdy. Kilka dni temu otrzymałem wezwanie do zapłaty dotyczące tego mandatu tym razem na kwotę 600 euro. Skontatk9walem się z urzędnikiem w Słowacji leć on twierdzi że zapłacone było tylko 50 i mam resztę dopłacić a moje potwierdzenie przelewu które otrzymałem od pracodawcy nie ma znaczenia dla niego . Co robic gdzie się odwołać i gdzie szukać pomocy? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję za odpowiedź

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Paź 2022 08:19

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)