2020.07.24 godz. 20:28 Kłodzko, Dolnośląskie

List gończy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. W mojej sprawie został wystawiony list gończy, jednak obecnie przebywam na terytorium innego kraju - Austrii. Wiem w jakiej sprawie został on wystawiony jednak nie wiem czy zapadł wyrok czy chodzi o wyjaśnienia czy jeszcze zupełnie o coś innego. Chciałabym po pierwsze się dowiedzieć o co chodzi i przede wszystkim ubiegać się o anulowanie listu gończego, gdyż od kilku lat przebywam poza Polska i ułożyłam sobie tutaj życie, jestem matka dwójki dzieci i nie mogę ich zostawić bez matki , bo maja kolejno 1,5 roku oraz 4 miesiące. Bardzo proszę o wycenę i ewentualnie poradę czy cokolwiek można zrobić w tej sprawie.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Lip 2020 22:34

Dzień dobry, napewno sprawa wymaga wyjaśnienia, zwłaszcza jeśli jest wysłany list gończy, a być może również postanowienie o tymczasowym aresztowaniu. Proszę o kontakt na maila annababiak@gmail.com, pomogę Pani wyjaśnić wszystkie kwestie i wyprostować sytuację. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak