2020.01.14 godz. 17:41 Złotoryja, Dolnośląskie

Przestepstwo w internecie.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, w zeszły piątek zostałam oszukana w internecie. Dostalam sms z informacją że moja przesyłka zostala wstrzymana ze wzgledu na niedopłate w wysokosci 0.88zl nie zastanawiajac sie dlugo ( gdzie kilka dni wczesniej zamawialam kilka przesyłek) kliknelam na link w SMS i próbowałam zrobić przelew wyskakiwał mi błąd i myślałam że jest jakas awaria i zrobię go później, jednak po ok. 2 godz., kiedy zajrzałam na konto okazalo sie ze zniknęło mi ponad 4000zł. Zglosilam sprawę w banku i chciałam również na policje. Mieszkam na codzień za granicą i nie mogę zrobic tego osobiscie. Jest inna możliwość

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sty 2020 18:55

Witam, jeżeli była Pani wówczas w Polsce proszę wysłać pocztą zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do właściwej jednostki policji. Pozdrawiam, adw. Katarzyna Jarosz