2021.12.15 godz. 10:13 Jaworzno, Śląskie

Wyłudzenie pożyczki na moje dane

Wyjaśnienie sytuacji

Witam wczoraj otrzymałam pismo w sprawie zadłużenie z którego wynika że dwa lata temu zaciągam pozyczke przez internet z wonga problem w tym że żadnej pożyczki nie brałam prawdopodobnie ktoś wyłudził pozyczke na moje dane otrzymał pismo z sądu iż mam 2 tygodnie na spłatę zadłużenia. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji dodam że pozyczka jest wzięta na numer dowodu osobistego który w momencie brania pożyczki był już od roku niewazny (wymieniałam dowod) dodatkowo to pierwsze pismo jakie otrzymałam ponieważ reszta była kierowana na inny adres który nigdy nie należał donie a do mojego kolegi

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Gru 2021 10:30

Dzień dobry. Od kogo otrzymała Pani to pismo (komornik, wierzyciel) ?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)