2023.11.14 godz. 16:42 Zabrze, Śląskie

Dowod do sprawy rozwodowej

Wyjaśnienie sytuacji

Witam wczoraj pisałam ale chyba nie dotarło moje pytanie . Chciałam zapytać czy do sprawy rozwodowej mogę wnioskować o bilingu z telefonu Męża smsow I połączeń oraz ich treści bo tylko taki dowod mogę mieć na zdradę Męża czy jest to możliwe aby wystąpić o taki dowod ? Telefon jest zarejestrowany na meza Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Lis 2023 20:38

Może Pani próbować przeprowadzić każdy dowód, które może potwierdzić stawiane przez Panią tezy. Sąd może zobowiązać drugą stronę do doręczenia takiego billingu, oczywiście jeśli sąd uzna, że wniosek jest prawidłowy, nie spóźniony oraz przydatny do rozstrzygnięcia sprawy.