2023.10.05 godz. 11:40 Szydłowiec, Mazowieckie

Problem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam wczoraj spotkała mnie nie miła sytuacja, byłem u kolegi autem, postawiłem auto na trawniku,nie na ulicy, posiedzieliśmy z kumplem, wypiliśmy po dwa piwa,to mówię poczekaj pójdę po fajki do auta i zaraz wracam,wziolem fajki, jestem już przy furtce a tu policja na sygnale że kierowałem atutem,no to ja mówię że nie kierowałem, przecież nie jestem w aucie,auto zgaszone itd kluczyki miałem w kurtce itd.to proszę dmuchać itd,to mówię z jakiej racji jak ja nie jechałem, nie poddałem się badaniu,zabrano mnie na krew,nie podpisałem protokołu bo mi go nawet nie pokazali co tam napisali tylko czy podpisuję czy nie i tyle i teraz nie wiem jak to dalej ugryźć??

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Paź 2023 11:51

Prawdopodobnie otrzyma Pan wezwanie do stawiennictwa, gdzie zostanie Pan przesłuchany (albo w charakterze świadka albo w charakterze podejrzanego). Jeśli będzie Pan potrzebował obrońcy w tej sprawie, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)