2021.11.19 godz. 10:26 Pułtusk, Mazowieckie

Złamanie kwarantanny.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam! Wczoraj złamałem domową kwarantanne, jestem osobą zdrową, która miała kontakt z osobą zarażoną. Opuściłem miejsce zamieszkania, lecz nie miałem kontaktu z żadną osobą trzecią. Policjant poinformował mnie, że zostanie na mnie nałożona grzywna od sanepidu w wysokości 30.000zł. Więc przychodzę z pytaniem co mam zrobić w przypadku, gdy przyjdzie do mnie list od sanepidu? Czy mogę się odwołać od tej kary i jakiej argumentacji mam wtedy użyć i przed wszystkim gdzie z tym pójść.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

. ...

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Lis 2021 11:09

Wszystkie informacje dot. procedury odwoławczej będzie Pan miał wyjaśnione w piśmie od sanepidu.