2023.08.25 godz. 08:19 Szczytno, Warmińsko-mazurskie

Sprawa sadowa

Wyjaśnienie sytuacji

Witam we wrzesniu mam sprawe rozwodowa i walke o dzieci jakis czas temu podalam swiadkow w tej sprawie do sadu ale ani ja ani swiadkowie nie otrzymali odpowiedzi. Czy musza swiadkowie otrzymac pismo z wezwaniem czy nie koniecznie i bez takiego pisma moga isc na sprawe??

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Sie 2023 11:12

Jeśli to pierwszy termin, sąd wysłucha informacyjnie strony, jeszcze bez przeprowadzenia dowodów, w tym świadków. Być może jest to też termin dotyczący ewentualnych wniosków o zabezpieczenie (np. piecza czy kontakty z dziećmi). Jeśli potrzebuje Pani reprezentacji przed sądem w sprawie rozwodowej, zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)