2022.10.23 godz. 19:19 Poznań, Wielkopolskie

Zwrot kaucji

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Właściciel garażu nie chce zwrócić mi kaucji po zakończonym najmie, wypowiedziałam umowę na koniec września, minął już prawie miesiąc i tej kaucji nie ma. Zwrot miał nastąpić do 3 dni. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Pozdrawiam.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Paź 2022 14:13

Należy wezwać właściciela do zwrotu należności w formie pisemnej. W przypadku ponownego uchylenia się od zapłaty pozostaje droga sądowa.