2023.02.07 godz. 18:38 Kutno, Łódzkie

Rozwiązanie umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Współpracuje z Domem Kultury prowadząc zajęcia taneczne w każdy wtorek w godzinach 15.30-17.35. Umowa jest skonstruowana tak, że widnieją na niej godziny i dzień prowadzenia zajęć oraz miesięczny okres wypowiedzenia. Dziś Pani Dyrektor przyszła na zajęcia i powiedziala, że albo trzeba będzie zrezygnować z zajęć albo wstrzymać i ruszyć dopiero w marcu. O żadnym wstrzymaniu i ruszeniu od marca nie ma mowy , bo poprostu mam zamiar szukać innego miejsca. Czy dyrekcja może z dnia na dzien odwołać zajęcia i powiedzieć że już ich nie prowadzęi we wtorek mam nie przyjeżdżać ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Lut 2023 10:09

dzień dobry, w przypadku zawartej umowy nie można bez podstaw zerwać jej z dnia na dzień.