2023.02.23 godz. 11:33 Siedlce, Mazowieckie

Nękanie przez windykacje Deltawase

Wyjaśnienie sytuacji

Witam wydzwania do mnie kilkanaście razy dziennie widnykacja Deltawase pomimo braku chęci rozmowy z nimi dzwonią do mnie

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lut 2023 13:27

Szanowna Pani, Szanowny Panie, powstaje pytanie o przyczyny zaistniałego stanu rzeczy. Nie wskazał Pan / Pani czy posiada u nich jakikolwiek dług. Jeśli są Pana / Pani wierzycielami to zachęciłbym do nadania sprawie biegu prawnego.