2022.08.09 godz. 22:23 Pelplin, Pomorskie

List z sądu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam wyjechałem za granicę by spłacić odkoszkodowanie i miałem jeszcze godziny do odrobienia i będąc za granicą pisałem email do pani kurator czy jest możliwość zamiana godzin na pieniążki nie dostalem odpowiedzi przyszedł list o rozprawie w sprawie zmiany kary na pozbawienie wolności co robić ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Sie 2022 19:14

Wrócić do Polski i odbyć karę ograniczenia wolności (można złożyć odpowiednie oświadczenie) lub złożyć wniosek o wykonanie kary ograniczenia wolności za granicą - tam gdzie Pan mieszka. Zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pomagamy w takich sprawach www.rozwadowska-kucka.pl tel. 512-337-328