2023.08.05 godz. 11:55 Zabrze, Śląskie

Opinia na Google

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Wystawiłam dosc ostrą opinie swojej silowni, chcąc pomoc trenerowi, któremu zalegali z wynagrodzeniem kilka miesięcy. Dzięki tej opinii, którą do godziny usnęłam wynagrodzenia zostały przelane expresem dnia następnego. Moja pytanie brzmi czy muszę zamieszczać przeprosiny na goglach i na moim koncie prywatnym na Facebooku. Chciałam przesłać kopie pisma oraz opinie ale nie ma jak dodać załącznika

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Sie 2023 12:00

Proszę o przesłanie dokumentów na adres e-mail agneiszka@kancelaria-uranin.pl