2022.10.27 godz. 09:13 Mysłowice, Śląskie

Zadłużenie za mieszkanie z miasta.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Z powodu utraty pracy nie byłem w stanie płacić czynszu w mieszkaniu które wynajmuje z miasta. Początkiem września dostałem umowę wypowiedzenia z skutkiem do końca października. Jedyna możliwość, aby cofnąć wypowiedzenie to spłata zadłużenia do końca października. Później rusza sprawa do sądu o eksmisje. Na tą chwilę spłaciłem 3/4 zadłużenia i zostało mi niecałe 1800 zł do zapłaty, ale nie zrobię tego wcześniej niż 10.11 po wypłacie. Czy jeśli sprawa będzie już w sądzie, a ja soalce zadłużenie to czy miasto ma obowiązek jeszcze cofnąć to wypowiedzenie? Bardzo zależy mi na tym mieszkani.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Paź 2022 18:52

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice