2024.06.18 godz. 08:44 Nowy Sącz, Małopolskie

Narkotyki

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Zacznę od początku mojego problemu. W październiku zostałem zatrzymany przez policję i przy sobie miałem 0.39 cmc3 oraz w domu 0.5 g trawki . Odrazu współpracowałem z policją , sam dobrowolnie wydałem zakazane środki oraz przyznałem się do winny. Po 6 miesiącach od zatrzymania byłem ponownie wezwany aby podpisać przesłuchania gdyż była zmiana ( dopisana dokładna nazwa białego proszku ) . Gdzie też zgodziłem się na dobrowolne poddanie się karze wymierzonej przez prokuratora.11. 07. Mam rozprawę w sądzie . Proszę powiedzieć co mi grozi i czego się spodziewać. Dziękuję Pozdrawiam Piotr S.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2024 10:37

Poddając się dobrowolnie karze zgodził się Pan na warunki proponowane przez prokuratora. Wraz z aktem oskarżenia złożony został wniosek, w którym określono proponowaną karę, na którą wyraził Pan zgodę.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)