2022.12.02 godz. 13:52 Poznań-Wilda, Wielkopolskie

Zadluzenie

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Zadzwoniła do mnie pani z firmy eultimo ze mam zadłużenie z 2006 roku z banku PKO i moje pytanie brzmi po jakim czasie przedawnia się dług ? Oni proponują mi raty dogodne do spłaty

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Gru 2022 17:52

Dzień dobry, terminy przedawnienia są uzależnione od wielu składowych tj. podstawy długu terminu wymagalności itp. Aby poprawnie odpowiedzieć na to pytanie niezbędne jest zapoznanie się z dokumentacją. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)