2021.11.17 godz. 12:00 Lubów, Lubuskie

Nabycie auta z wadami

Wyjaśnienie sytuacji

Witam zakupiłem auto 4 dni temu po odpaleniu na zimnym silniku auto bardzo mocno kopci i ciężko odpala gdzie nie zostałem o tym powiadomiony gdy kupywalem pojazd co się okazało że przyczyną prawdopodobnie jest przestawiony rozrząd droga rzecz jest zapieczona geometria sprzedający też nie wspomniał o takiej rzeczy 3 rzecz to topiąca się listwa świec .. dzwoniłem do sprzedającego i powiedziałem o istniejących wadach ukrytych o których mnie nie powiadomił stwierdził że za te pieniądze czego się spodziewam .. więc stwierdziłem że nie będę się z pan kłócił i sięgnę porady kogoś kto się zna .. Dodam że właściciel stwierdził że mam mu auto przywieźć w takim stanie jakim wziąłem lecz to jest kilka kilometrów i się boję jechać żeby poraz drugi gdzieś na drodze nie stanęło .. dodam że właściciel stwierdził przy sprzedaży że w aucie jest do zrobienia maska i zbieżność po za tym auto mechanicznie miało być w bardzo dobrym stanie ale okazuje się że jest inaczej .. co ja mam w takiej sytuacji zrobić .

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

. ...

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Lis 2021 12:10

Proszę zwrócić samochód na lawecie jeśli boi się Pan o jego stan techniczny w trakcie podróży.