2022.07.20 godz. 14:10 Wodzisław Śląski, Śląskie

Nieuczciwy sprzedawca

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, zakupiłem części używana do mojego motocykla, sprzedawca zapewniał mnie ze jest na 100% sprawna. Niestety okazało się ze mnie oszukał, teraz jest problem bo Pan nie chce zwrócić gotówki. Posiadam fakturę VAT na ta cześć.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Łukasz Światłowski

Łódź, Łódzkie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lip 2022 17:22

W takiej sytuacji może pan żądać wymiany część na sprawną albo usunięcia usterki. Jeżeli byłoby to niemożliwe albo nieopłacalne, może pan wymagać obniżenia ceny lub odstąpić od umowy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)