2020.02.11 godz. 09:26 Poznań, Wielkopolskie

Odstapienie od umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Zakupilem wadliwy silnik. Mam gwarancje rozruchową na 30 dni. Dziś mija ostatni dzień na odstąpienie od umowy. Czy mozna emailem napisać pismo informujace o odstąpieniu od umowy i pozniej zwrocić zakupiony towar. Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam Mariusz Rogalski

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Karolina Wyspiańska

Opole, Opolskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Lut 2020 19:53

Może Pan wysłać pismo mailem. Jednocześnie proszę pamiętać, że sprzedawca niezależnie od udzielonej gwarancji, odpowiada także z tytułu rekojmii.