2020.08.18 godz. 23:17 Dąbrowa Górnicza, Śląskie

darowizna mieszkania synowi

Wyjaśnienie sytuacji

Witam.Zakupiliśmy z mężem w lipcu 2012 roku mieszkanie dla syna, które notarialnie jest na nas.Od samego początku,czyli od 8miu lat mieszka w nim syn z konkubiną i ich wspólnym dzieckiem.Syn częściowo od lipca 2012 roku do marca 2018 roku spłacał mieszkanie w ratach,więc poniósł częściowo koszty zakupionego mieszkania.W mieszkaniu zostały przeprowadzone przez syna generalne remonty w 2018roku,oraz w czerwcu i lipcu 2020 roku.,zakupione nowe meble sprzęt AGD.Moje pytanie ,czy w akcie darowizny może być to wszystko zaznaczone.Bądż jak inaczej przekazać mieszkanie z takimi adnotacjami

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Karolina Gawlik

Dębica, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Sie 2020 12:12

a z jakiego powodu chcą państwo zawrzeć takie informacje?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)