2023.01.11 godz. 20:37 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Witam zapłaciłem dentyście 31 tys. Za wyrwanie szlifowanie i wstawienie koronek z jego rozmowy wynikało że zrobi to w dość krótkim czasie.

Wyjaśnienie sytuacji

Po wyrwaniu zęba zrobiła się przetoka zatokowo szczękowa stomatolog stwierdził że nie trzeba szyć. Po wstawieniu zębów tymczasowych co się okazało dopiero później poprzez tą przetokę dostało się ciało obce (cement stomatologiczny) do zatoki. Dziś byłem na konsultacji u laryngologa i mi powiedział że czeka mnie 4 dyniowy pobyt w szpitalu coś mi muszą wyciąć żeby dojść do tego ciała obcego żeby je wyciągnąć. Moje zdanie jest takie jak by zaszył od razu to by nie było żadnego pobytu w szpitalu pieniądze wyrzucone w błoto a jak koronek nie mam tak nie ma .

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Sty 2023 09:10

Dzień dobry, przysługuje Panu odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej. Proszę skorzystać z usług kancelarii prawnej. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl