2021.03.25 godz. 11:52 Grójec, Mazowieckie

Witam zatrzymano do kontroli i kontroli pomiar alkomatem wykazał 1.74 promila ,to było we wtorek,jednak policja nie zatrzymała prawa jazdy ,spisała tylko

Wyjaśnienie sytuacji

Protokół , dziś mamy czwartek 2 dni po i nie mam żadnej informacji odnośnie tej sprawy ,jak dalej potoczy się tą sprawą,dodam że uprawnienia na chwilę obecną nie są zatrzymane i w systemie nic nie figuruje

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Mar 2021 10:39

Dzień dobry, zostanie Pan wezwany na przesłuchanie wtedy najprawdopodobniej Policja zatrzyma Panu prawo jazdy. Pozdrawiam serdecznie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)