2023.12.15 godz. 10:14 Okuninka, Lubelskie

Wypowiedzenie umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, zawarłem telefonicznie umowę z Kaczmarski Incasso na monitorowanie kontrahentów i płatności na czas określony 12 miesiecy. Dnia dzisiejszego otrzymałem telefon że następuje podwyżka abonamentu o 70zł, na co powiedziałem że chce rozwiązać umowę bo nie korzystam z ich usług i są mi one nie potrzebne. W odpowiedzi otrzymałem informację że nie mogę zerwać umowy co wydało mi się odrazu podejrzane. Moge przeslac w załączniku zawarta umowe. Posiadam też nagranie z rozmowy tel o tej podwyżce. Jeśli to możliwe proszę o sformuowanie wniosku o rozwiązanie tej umowy . Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Gru 2023 13:05

Dzień dobry, proszę o podesłanie umowy na adres agnieszka@kancelaria-uranin.pl