2023.01.23 godz. 18:25 Kraków, Małopolskie

Reklamacja

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, złożyłem reklamacje na robota sprzątającego w sklepie media expert. Reklamacji nie uznali bo zalana jest płyta główna, ale zaproponowali naprawę robota za 477zl. Wyraziłem zgodę i przelałem im gotówkę na naprawę. Po prawie dwóch tygodniach kurier przyniósł mi paczkę. Robot jest nienaprawiony, a po pieniądzach też śladu nie ma. Co mogę zrobić w takim przypadku ? Media Expert tłumaczy się, że podjęli już sprawa wyjaśnienia czemu odesłali do mnie niedziałający sprzęt.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Górny

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Sty 2023 10:15

W razie, gdy w rozsądnym terminie nie otrzyma Pan propozycji załatwienia sprawy, rekomenduję ponowną reklamację z oznaczeniem ostatecznego terminu naprawy pod rygorem skierowania wezwania do zwrotu pieniędzy. Pozdrawiam. r.pr. Wojciech Górny.