2023.01.24 godz. 19:59 Lidzbark Warmiński, Warmińsko-mazurskie

Oszczerstwa oraz nękanie w internecie.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Zmagam się od dłuższego czasu z pewnym problemem. Razem z przyjaciółkami założyliśmy grupę na Messengerze. Grupa trwa już dość długo 2/3 lata. Od pewnego czasu jesteśmy nękane , wyzywane, szantażowanie oraz pojawiają się groźby i wypisywanie po rodzinie. 3 dni temu z fake konta ktoś zaczął wypisywać do naszych rodzin. Pisząc im same kłamstwa na nasz temat , są podrabiane rozmowy razem z naszymi zdjęciami. Nasze profile oraz zdjęcia są przerabiane i rozsyłane dalej przez co jesteśmy wyśmiewane. Czy mogę to zgłosić na policję ? Czy zostanie ta sprawa pociągnięta ? Boimy się o nasze dzieci

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Sty 2023 08:33

Dzień dobry, jak najbardziej proszę zgłosić sprawę na Policję. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl