2022.04.30 godz. 01:10 Wągrowiec, Wielkopolskie

Oszustwo

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, zostałem oszukany przez firmę Bimmer Autos, mieli sprowadzić i sprzedać mi auto, po drodze mnóstwo problemów. A to tea sport oozlniony, problemy z opłatami itp. Pan Tomasz nie chciał wysłać zdjęcia auta z garażu kiedy już miało być u nich, tłumacząc się brakiem czasu… Zobowiązał się sprzedać mi samochód do 15 kwietnia, gdy zbliżała się data a ja dopytywałem odpisał ze zwróci pieniądze. Pieniędzy nie zwrócił do dzisiaj, twierdzi ze wykonał przelew zwrotny 19 kwietnia. Nie chce wysłać potwierdzenia przelewu.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Karol Hojda

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Wrz 2022 16:15

Zasadniczo w tego typu sporach należy skierować pozew o zapłatę i/lub zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Prowadzę obecnie jedną sprawę przeciwko tej osobie - proszę o kontakt.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)