2021.09.07 godz. 22:01 Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie

Art 191 a 1kk

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Zostałem wezwany na komendę,chodzivo art 191 a 1kk. Pewna osoba zgłosiła mnie ze do niej pisałem namawiałem do spotkania. Nie przyznałem się ponieważ do nikogo nie pisałem. Cozi o Facebooka. Mam pytanie. Czy oni mogą mnie zatrzymac na jakiś czas? Czy mogę dostać jakąś grzywnę? Nie przyznaje się do tego.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Arkadiusz Stelmach

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Wrz 2021 15:27

Może Pan zostać zatrzymany i przymusowo doprowadzony, w sytuacji gdy nie stawiałby się Pan na wezwanie policji/prokuratora.