2022.09.30 godz. 20:21 Katowice, Śląskie

Rozwód

Wyjaśnienie sytuacji

Witam związałem się z kobieta z dzieckiem która formalnie pozostaje w związku małżeńskim od pół roku mieszkamy razem złożyliśmy pozew rozwodowy lecz sąd stwarza problem a mianowicie pozwany partner mieszka na ogródkach działkowych lecz dla sądu to nie jest miejsce zamieszkania i tu twór!y się problem bo wzywa się nas do uzupełnienia braków formalnych gdzie mieszka były partner co mamy napisać w uzupełnieniu dziękuję i pozdrawiam Kamil Adamek

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Paź 2022 21:23

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice