2023.10.25 godz. 21:04 Wysokie, Lubelskie

Zostałam wykorzystana jako słup.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Zwracam się z prośbą o pomoc. Przed wakacjami na jednym z portali społecznościowych natrafiłam na ogłoszenie o pracę. Miała być umowa , praca miała polegać na redagowaniu i wystawianiu ogłoszeń. W pierwszym rzędzie miał być tydzień sprawdzający polegający na przelewach lojalnościowych. Po tym czasie zrezygnowałam bo nie podobało mi się że muszę zakładać konta na olx na zmyślone dane. W ten sposób oszukiwała bym ludzi a tego nie chciałam. Chciałam zgłosić to na policję ale ostatecznie zrezygnowałam i tu mój błąd . Zostałam wezwana na policję , tam powiedzieli że zostałam słupem .

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Paź 2023 02:40

Pomocy w tej sprawie należy szukać bezpośrednio u zajmującego się sprawami karnymi radcy prawnego lub adwokata. Jeśli ma pani status podejrzanej i nie ma możliwości pokrycia kosztów obrońcy bez uszczerbku dla siebie i rodziny to wnosić o obrońcę z urzędu.

Zmodyfikowano dnia: 09 Lis 2023 17:00
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)