2021.09.13 godz. 21:14 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Eksmisja osoby z mieszkania bez meldunku

Wyjaśnienie sytuacji

Witam zwracam się z taką informacją iż chciał bym się pozbyć mojej matki z domu która jest nie zameldowana nie płaci czynszu czy jest to możliwe żeby ją jako właściciel mógł się pozbyć takiej osoby z domu bez żadnych problemów sądowych dodam jeszcze że na mieszkanie mam kredyt który jest przypisany tylko i wyłącznie do mnie gdyż posiadałem na kupno część pieniędzy i część pieniędzy dostałem od mojej matki bez żadnych umów proszę o szybko informacje czy mogę się takiej osoby pozbyć z mojego mieszkania

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Światłowski

Tarnów, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Wrz 2021 09:12

Zgodnie z art 15 zzu "ustawy covidowej"w okresie obowiązywania stanu epidemiologicznego albo stanu pandemii nie wykonuje się tytułów wykonawczych nakazujących opróżnienie lokalu mieszkalnego.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)