2022.05.18 godz. 02:18 Warszawa, Mazowieckie

Włamania na portale społecznościowe, poczty emailowe, telefon komórkowy.

Wyjaśnienie sytuacji

Miałem włamanie na Facebooku, poczty emailowe, konto PayPal. Na moim koncie PayPal została zrobiona nieautoryzowana transakcja. Wiem kto to zrobił. To byli moi znajomi, "pseudoprzyjaciel", których znałem 4 lata. Sprawę zgłosiłem na policji. Na policji powiedzieli, że sprawę oddadzą do prokuratora. Parę dni temu przyszła odpowiedź z prokuratury że jak chce ich dalej oskarżać to mam pisać do innej prokuratury. Nie wiem co mam robić dalej.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Maj 2022 17:57

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu: Tel.: 515 940 208 Email: radcaprawny@kancelaria-raczynski.pl https://kancelaria-raczynski.pl/
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)