2022.07.16 godz. 11:16 Zabrze, Śląskie

Właściciel chce mnie i wyrzucić jak to wygląda?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam wynajmuje mieszkanie z czego właściciel bierze kasę do ręki nie chce podać nr konta nie chce przez pocztę ani podpisu. Na krzywy ryj jak to się mówi. Po czym napisał mi że zalegam 6tys a przecież mu płaciłem. Mam 3 małych dzieci i kobietę. Za tydzień przychodzi po to żeby mnie wyrzucić czy jak przyjdzie z policją co robić jak to wygląda. Oczywiście zmieniłem zamek bo czasem chwytał za klamkę. Nie odprowadza podatku za mieszkanie. Czy coś mi grozi nam i czy pójdę z dziećmi na ulicę? Proszę o pomoc co robic

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lip 2022 08:06

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATTNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.