2021.12.02 godz. 19:20 Mikołów, Śląskie

Wypowiedzenie

Wyjaśnienie sytuacji

Właścicielka wypowiedziała mi mieszkanie bo mam według niej niedopłate w czynszu.Ja liczyłam ile powinnam zapłacić i nie było długu.Prosiłam właścicielkę by spradziła czy dobrze policzyła ale nie zrobiła tego tylko wysłała mi zdjęcie wypowiedzenia bez powodu.W umowie okazjonalnej napisane jest,że wypowiedzenie jest gdy zalegam za czynsz powyżej miesiąca,niewłaściwie użytkuje lokal,podnajmuje osobie trzeciej. Proszę o pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Gru 2021 12:38

Jeżeli płaci Pani czynsz zgodnie z umową i nie ma zaległości, to takie wypowiedzenie jest nieważne i nie wywołuje jakichkolwiek skutków prawnych.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)