2022.10.09 godz. 22:00 Wołomin, Mazowieckie

Wniosek do sadu o ustalenie widzeń z dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Potrzebuje pomocy w napisaniu wniosku do sadu o ustalenie widzen z dzieckiem. Jestm po rozwodzie 3 lata na sprawie bylo ustalone ze spotkania z synem mamy ustalac sami z matka dziecka. Na obecna chwile juz rok nie widze syna.. syn nie odbiera telfonow nie dzwoni tez Sam boi sie mamy. Pisalem pismo ale zostalo odrzucone bo bylo zle napisane. Nie potrafie Sam tego napisac.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Paź 2022 09:37

Jeżeli jest Pan zainteresowany odpłatnym sporządzeniem wniosku, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)