2022.12.17 godz. 15:27 Żerniki Wrocławskie, Dolnośląskie

wniosek o ustalenie pobytu dziecka i alimenty

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, wiem ,że powyższe wnioski składam osobno. Mam juz je napisane samodzielnie. Chciałabym się zapytać czy istnieje mozliwośc srawdzenia ich pod kątem poprawności napisania.

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Marcin Długaszek

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Gru 2022 18:57

Dzień dobry. Oczywiście istnieje taka możliwość, napisałem już wiele tego rodzaju pism i chętnie pomogę. Jeżeli jest Pani zainteresowana to zapraszam do kontaktu.