2023.05.10 godz. 11:28 Kęty, Małopolskie

Wniosek o dozór elektroniczny

Wyjaśnienie sytuacji

Wobec taty została zastosowana kara pozbawienia wolności na okres 10 miesięcy. Nie stawił się na rozprawę i nie odpowiadał na pisma dotyczące konfliktu sąsiedzkiego. Ma on 76 lat i chciałabym złożyć prośbę o dozór elektroniczny. Proszę o poradę czy złożyć ją w swoim imieniu czy lepiej jeżeli będzie złożona bezpośrednio przez tatę?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Maj 2023 13:12

Uprawnionym do złożeniaw wniosku jest wyłącznie skazany lub jego obrońca. Jeśli w tym przypadku skazany potrzebuje obrońcy, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)