2022.03.01 godz. 06:46 Tomaszów Bolesławiecki, Dolnośląskie

wskazanie danych świadka który będzie zeznawał w sprawie na okoliczność wykonywania władzy rodz. czy może to być moja mama czy to nie będzie stronnicze?

Wyjaśnienie sytuacji

mój mąż złożył pozew rozwodowy w dniu wczorajszym otrzymał pismo z sądu o uzupełnienie danych odnośnie pozwu m.in. wskazanie danych świadka który będzie zeznawał w sprawie na okoliczność wykonywania władzy rodzicielskiej. W marcu mija 3 lata odkąd małżonek się wyprowadził i od tego momentu ustały stosunki ze strony jego rodziny; nikt nie odwiedza mnie i dziecka ze strony małżonka co kwalifikuje się ,iż żadna osoba z jego otoczenia/rodziny nie może być świadkiem w sprawie. Wskazałam mu na jego zapytanie, że moja mama z która zamieszkuje w jednym domu, która pomaga mi na co dzień w wychowaniu

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Filec

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Mar 2022 16:41

Dzień dobry, może to być jak najbardziej Pani Matka, skoro ma wiedzę w sprawie i to na temat okoliczności, które interesują Sąd. Pozdrawiam, adwokat Michał Filec
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)