2021.12.13 godz. 18:50 Iława, Warmińsko-mazurskie

Wstąpienie w najem lokalu kwaterunkowego

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień Dobry! Proszę o informację . Zmarł wujek brata . Brat wystapił z wnioskiem o wstapienie w najem lokalu (kwaterunek ) gdyż mieszakał z wujkiem 14 lat , i jest zameldowany. Gmina odrzuca wniosek Ile może kosztować skierowanie sprawy do sądu ? Do jakiego sądu kierować sprawę ? Dziękuję za odpowiedź Andrzej

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Gru 2021 19:49

Do sądu rejonowego, opłata od pozwu wynosi 200 zł.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)