2022.09.28 godz. 11:53 Bielsko-Biała, Śląskie

Odwołanie od decyzji

Wyjaśnienie sytuacji

Wydano decyzje o zatrzymaniu prawa jazdy na okres 3 miesięcy w związku z przekroczeniem prędkości powyżej 50km/h. "Decyzji został nadany rygor natychmiastowej wykonywalności , co oznacza ,że pomimo wniesienia odwołania decyzja jest wykonalna." Jeżeli nastąpi odwołanie w terminie 14dni do SKO , to czy okres zatrzymania prawo jazdy będzie biegł w trakcie rozpatrzenia sprawy w SKO?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Paź 2022 21:25

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu wiekszych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice