2023.01.02 godz. 12:22 Pruszcz Gdański, Pomorskie

Niezapłacona faktura

Wyjaśnienie sytuacji

Wykonałem klientowi usługę naprawy pojazdu wystawiałem fakturę dałem wezwanie do zapłaty ponieważ klient nie chciał zapłacić bo wysłaniu wezwania dostałem zapytanie od klienta czy to próba wyłudzenia pieniędzy co mam zrobić w takiej sytuacji

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bartłomiej Skiba

Białystok, Podlaskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Sty 2023 12:53

Należy złożyć do sądu pozew o zapłatę. W pozwie musi Pan wskazać dowody ( i jednocześnie je dołączyć do pozwu) wskazujące, że wykonał Pan naprawę samochodu klienta i jaki był zakres tej naprawy.