2022.03.19 godz. 11:34 Poznań-Wilda, Wielkopolskie

Wykonywałem zlecenie dla spółki, za 3 zlecenia mi zapłacili, za ostatnie wzięli faktury i odjechali, faktury miały być zapłacone gotówką.

Wyjaśnienie sytuacji

Również napisałem w internecie że są złodziejami i mnie oskarżyli, sąd każe mi ich przeprosić w internecie. Co mogę zrobić ? Podobno innym firmom też nie zapłacili.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Mar 2022 13:43

Proszę się odwołać od wyroku, w którym sąd każe przeprosić w internecie. Ponadto może Pan pozwać kontrahentów za niezapłacone faktury.