2023.08.30 godz. 11:30 Syców, Dolnośląskie

Wykupiony kurs i problem z rozwiązaniem umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, wykupiłam kurs języka niemieckiego w dniu 10 sierpnia z niego zrezygnowałam, gdzie również zostałam poinformowana ze zajęcia wrześniowe muszą się odbyć. Ostatnia zapłatę zrobiłam z 9 dniowym opóźnieniem. Mimo to państwo zgłosili TP do krajowego rejestru długów, gdzie zaznaczyli również że nie rozwiązałam z nimi umowy i domagają się płatności do końca listopada, po próbach kontakt gdzie nikt nie odpowiada na wiadomości, firma odzywa się tylko wtedy kiedy należy uregulować płatność później już kobtak bardzo utrudniony, problemy na zajęciach z licencjami podręcznika

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Urszula Zych

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Wrz 2023 18:42

Jeżeli zapytanie jest aktualne to zapraszam do kontaktu - konieczne będzie przesłanie umowy, która została podpisana.