2022.04.11 godz. 22:14 Kościan, Wielkopolskie

Wyłudzenie,naciaganie klienta przez stomatologa do leczenia zębów zdrowych

Wyjaśnienie sytuacji

Witam.Po konsultacji z stomatologiem okazało się że do leczenia było 10 zębów.Nastepnie udałem się z zdjęciem do innego i okazało się że są 3 zęby do leczenia.Stomatolog okłamał mnie i moim zdaniem chciał mnie oszukać i wyłudzić odemnie pieniądze.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Kwi 2022 13:37

Skoro Pana zdaniem doszło do usiłowania oszustwa - proszę sporządzić zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez lekarza.