2022.12.07 godz. 16:41 Zamość, Lubelskie

Wynajem mieszkania dla studenta-rezygnacja

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Mój syn podjął studia i w związku z tym wynajął od października mieszkanie w mieście docelowym. Jednak jego stan zdrowia obecnie się pogorszył. Był hospitalizowany. Z uwagi na zalecenia lekarzy powinien przejść na nauczanie indywidualne. Umowa najmu została podpisana do lipca 2023 r. Czy jest szansa na jej wczesniejsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę obecną sytuację zdrowotna?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Sty 2023 15:30

Dzień dobry, jak najbardziej istnieje taka szansa. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl