2022.10.30 godz. 20:09 Słupsk, Pomorskie

Wyplata środków z Konta po śmierci właściciela

Wyjaśnienie sytuacji

Brat wybrał środki pieniężne z konta taty po jego śmierci. Nie miał zgody ani upoważnienia. Pieniądze miały być przeznaczone na koszty związane z pogrzebem i postawieniem pomnika. Czy jest możliwość odzyskania środków. Czy powinnam założyć sprawę cywilna w sądzie ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Paź 2022 10:54

Tak, jest możliwość, jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany odpłatną pomocą w sporządzeniu odpowiednich pism w tej sprawie, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)