2023.10.11 godz. 22:42 Łódź-Górna, Łódzkie

Wypowiedzenie umowy o świadczenie odpłatnych usług oswiatowych

Wyjaśnienie sytuacji

Chcę wypowiedzieć umowę zawartą na 10mc.kursu odpłatna.obowiazije mnie 3mc okres wypowiedzenia i koszty 3 rat byłam raz na zajęciach 30 i 1 .czy mogę wypowiedzieć umowę beż dodatkowych kosztów z powodu zmiany sytuacji finansowej i zawodowej na mocy porozumienia stron ..na hakiem art.kc mogę się powołać..

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Paź 2023 03:41

Na mocy porozumienia stron zawsze można rozwiązać umowę - jeśli obie strony się zgadzają. Jeśli druga strona nie zgadza się na rozwiązanie umowy za porozumienie m to trzeba przeanalizować umowe aby stwierdzić na jakich warunkach można ją rozwiązać.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)